• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

24 SAAT HİZMET PROFESYONEL KADRO

CANLILARIMIZIN İKİNCİ ADRESİ

Laboratuvar

Kan canlıya hayat veren sıvıdır. Damarlar içinde adet bir nehir gibi dolaşarak nefes almayı ve beslenmeyi yani yaşamayı sağlar. Canlılarda kan oranı vücut ağırlığı ile ilgilidir; genellikle bir canlının vücut ağırlığının 12-15′te biri oranında kan bulunur.

Kan, organizmanın son derece fonksiyonel bir parçası; aynı zamanda vazgeçilmez bir tanı aracıdır da. Kandaki gerek hücresel, gerekse biyokimyasal değişimler çok şey ifade eder.

O2 Vet Kliniği bünyesindeki laboratuvarında, tüm kan biyokimyası analizlerikan sayımıkan gazları ve elektrolit tayinleri aynı gün sonuçlandırılmakta, bu sayede zaman kaybı söz konusu olmamaktadır. Bunun yanı sıra antibiyogramhormon tahlilleribiyokimyasal ve mikroskobik idrar tahlillerigaita (dışkı) muayeneleriserolojik testlerbakteriyolojik ve mantar ekimleri rutin olarak uygulanmakta; tanı için çok önemli rol oynamaktadır. Koruyucu hekimlik konusunda önemli yeri olan Check-Up uygulamaları Tanı Merkezi’mizin bünyesindeki laboratuar sayesinde aynı gün içerisinde sonuçlandırılabilmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret3483